tlo22n.jpg

oraz mobilność kadry

kształcenia zawodowego

NAZWA PROJEKTU
Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół  zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego Program operacyjny wiedza edukacja rozwój 2014 – 2020     OKRES REALIZACJI PROJEKTU Od 2015-12-31 do 2016-12-30 CEL PROJEKTU Sfinansowanie staży osób uczących się w zagranicznych przedsiębiorstwach KRÓTKI OPIS PROJEKTU W projekcie bierze udział 45 uczniów uczących się w zawodach: - technik architektury krajobrazu  (30) - technik geodeta (15) oraz 3 opiekunów. Staże odbywają się w przedsiębiorstwach właściwej branży na terenie Grenady, Kordoby i Martos. Czas trwania stażu to 4 tygodnie. W weekendy odbywają się wycieczki turystyczne. Dodatkowo każda grupa ma sfinansowane 28 godzin języka hiszpańskiego oraz zajęć kulturowo – pedagogicznych. CAŁKOWITA KWOTA PROJEKTU 463 677,39 EURO KWOTA DOFINANSOWANIA PROJEKTU 463 677,39 EURO ŹRÓDŁA FINANSOWANIA PROJEKTU Europejski Fundusz Społeczny

NASZA SZKOŁA BIERZE

UDZIAŁ  PROGRAMIE

A L B A T R O S

www.program-albatros.pl

KWALIFIKACYJNE KURSY

ZAWODOWE

NA KWALIFIKACJE

R O L N I C Z E

Pomoc dla podopiecznych schroniska PDF Drukuj Email

schrKlub Europejski, który aktywnie działa w naszej szkole, zebrał kwotę 260 zł. Pozyskane pieniądze postanowiono przekazać na potrzeby „Schroniska dla zwierząt” mieszczącego się na ul. Kawiary 40 w Gnieźnie. Jak się okazało istnieje zapotrzebowanie na budy dla psów, które będą zapewniały elementarne warunki bytowe czworonożnym podopiecznym. W tym celu nawiązano kontakt z Panem Tomaszem Krzyżaniakiem z Gniezna, który sprzedał 2,5 metrowe deski niezbędne do wykonania drewnianych pomieszczeń dla zwierząt. Należy podkreślić, że sprzedał ich nie tylko trzykrotnie więcej, niż wynikało to z zebranej przez członków Klubu Europejskiego kwoty, ale jeszcze dowiózł je do schroniska nie pobierając dodatkowych pieniędzy! Dziękujemy za wsparcie inicjatywy pomocy zwierzętom. Jesteśmy wdzięczni za okazane serce podopiecznym schroniska.

FILM

Towarzystwo Umiejętności

Rolniczychw Poznaniu.

Sonda

Skończyłeś szkołe średnią, matura i egzamin zawodowy już zdane, a przed Toba stoi pytanie - Co dalej?