tlo22n.jpg

 

NAZWA PROJETKU

Staże zagraniczne dla uczniów

i absolwentów szkół zawodowych

oraz mobilność kadry

kształcenia zawodowego    NAZWA PROJEKTU
Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół  zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego Program operacyjny wiedza edukacja rozwój 2014 – 2020     OKRES REALIZACJI PROJEKTU Od 2015-12-31 do 2016-12-30 CEL PROJEKTU Sfinansowanie staży osób uczących się w zagranicznych przedsiębiorstwach KRÓTKI OPIS PROJEKTU W projekcie bierze udział 45 uczniów uczących się w zawodach: - technik architektury krajobrazu  (30) - technik geodeta (15) oraz 3 opiekunów. Staże odbywają się w przedsiębiorstwach właściwej branży na terenie Grenady, Kordoby i Martos. Czas trwania stażu to 4 tygodnie. W weekendy odbywają się wycieczki turystyczne. Dodatkowo każda grupa ma sfinansowane 28 godzin języka hiszpańskiego oraz zajęć kulturowo – pedagogicznych. CAŁKOWITA KWOTA PROJEKTU 463 677,39 EURO KWOTA DOFINANSOWANIA PROJEKTU 463 677,39 EURO ŹRÓDŁA FINANSOWANIA PROJEKTU Europejski Fundusz Społeczny

 NASZA SZKOŁA BIERZE

UDZIAŁ  PROGRAMIE
 

A L B A T R O S

 www.program-albatros.pl

     

 

KWALIFIKACYJNE KURSY

ZAWODOWE

NA KWALIFIKACJE


R O L N I C Z E

                   

012
Pierwsze kroki w kierunku integracji! PDF Drukuj Email

2.12.2011 roku, tj. w piątek, 22 uczniów klasy II TAK  - wraz ze swoimi rodzicami - obejrzało film: „Mali agenci. Wyścig z czasem” (4D). 89 minut wspólnie spędzonego czasu przy oglądaniu filmu familijnego– to z całą pewnością przyjemne i atrakcyjne wydarzenie, którego głównym celem była integracja jej uczestników. Zdarza się, iż rodzice z wielką obawą przychodzą do szkoły, lękając się negatywnych wieści dotyczących ocen lub zachowania swoich dzieci, co wzbudza postawę wycofywania się. Realizacja treści programowych grantu pokazuje, iż szkoła pragnie uatrakcyjniać kontakty z rodzicami, a przy okazji wpłynąć na podtrzymanie więzi rodzinnych.

      Rodzice otrzymali zaproszenia na wspólne spędzenie czasu ze swoim dzieckiem. „Prawdziwą umiejętnością jest wykorzystanie możliwości spędzania ze sobą czasu.” Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy skorzystali z zaproszenia pedagog, Joanny Górzyńskiej oraz wychowawcy klasy – Pani Joanny Kuszczak do udziału w tym przedsięwzięciu!

kino1

kino2

kino3 

kino5

kino6

kino7

kino8

 
 

FILM

PROMOCYJNY

SZKOŁY

_________________________

Znajdziesz nas w

Facebook

_________________________

WIRTUALNA

WYCIECZKA

PO

SZKOLE


ZAPRASZAMY

________________________

PRAKTYKI W NIEMCZECH

Szkoła zrealizowała  projekt,

który dofinansowany był

w ramach programu

ERASMUS+

i  realizowany przez Fundację

Rozwoju Systemu Edukacji

– Narodową Agencję Programu

ERASMUS+ w Warszawie

projekt nr 2014-1-PL01

-KA102-000721.

Tytuł zrealizowanego projektu

„Nowe umiejętności – większe

szanse na europejskim

rynku rolnym - staż zawodowy

uczniów szkół rolniczych”,

którego beneficjentem jest

Towarzystwo Umiejętności

Rolniczychw Poznaniu.

__________________________

Sonda

Skończyłeś szkołe średnią, matura i egzamin zawodowy już zdane, a przed Toba stoi pytanie - Co dalej?