tlo22n.jpg

oraz mobilność kadry

kształcenia zawodowego

NAZWA PROJEKTU
Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół  zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego Program operacyjny wiedza edukacja rozwój 2014 – 2020     OKRES REALIZACJI PROJEKTU Od 2015-12-31 do 2016-12-30 CEL PROJEKTU Sfinansowanie staży osób uczących się w zagranicznych przedsiębiorstwach KRÓTKI OPIS PROJEKTU W projekcie bierze udział 45 uczniów uczących się w zawodach: - technik architektury krajobrazu  (30) - technik geodeta (15) oraz 3 opiekunów. Staże odbywają się w przedsiębiorstwach właściwej branży na terenie Grenady, Kordoby i Martos. Czas trwania stażu to 4 tygodnie. W weekendy odbywają się wycieczki turystyczne. Dodatkowo każda grupa ma sfinansowane 28 godzin języka hiszpańskiego oraz zajęć kulturowo – pedagogicznych. CAŁKOWITA KWOTA PROJEKTU 463 677,39 EURO KWOTA DOFINANSOWANIA PROJEKTU 463 677,39 EURO ŹRÓDŁA FINANSOWANIA PROJEKTU Europejski Fundusz Społeczny

NASZA SZKOŁA BIERZE

UDZIAŁ  PROGRAMIE

A L B A T R O S

www.program-albatros.pl

KWALIFIKACYJNE KURSY

ZAWODOWE

NA KWALIFIKACJE

R O L N I C Z E

Wolontariat PDF Drukuj Email

Kilka słów na temat wolontariatu.....

„Człowiek – to brzmi dumnie!” – mawiał Maksym Gorki. A jak brzmi – wolontariat? ? ?

Współczesny świat, pełen dynamicznych przemian, tak bardzo kusi swoim dynamizmem, że bardzo często zakrywa tym blichtrem prawdziwe wartości, które gdzieś znikają... Z pewnością nie jest łatwo w tym codziennym zgiełku ujrzeć nie tylko własne potrzeby...Wszystkim tym, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka, są otwarci na pomoc dzieciom, które tejże pomocy oczekują – zapraszam do wykorzystania swojego zapału na działalność wolontariacką.

Szczegółowych informacji udziela pedagog, Joanna Górzyńska.

Osoby zainteresowane w/w działalnością proszę o informację ostatecznie do piątku,25.11.2011r.

Wraz z rozpoczęciem wolontariatu – wszystkie informacje będą redagowane na bieżąco na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka.

FILM

Towarzystwo Umiejętności

Rolniczychw Poznaniu.

Sonda

Skończyłeś szkołe średnią, matura i egzamin zawodowy już zdane, a przed Toba stoi pytanie - Co dalej?