lotnisko

Upragniona Hiszpania!!!

14 września pięćdziesięciu uczniów Zespołu Szkół Przyrodniczo- Usługowych im. Stanisława Mikołajczyka wraz z opiekunami wyruszyło na podbój Hiszpanii. Przez kolejne trzy tygodnie młodzież w zawodzie: technik architektury krajobrazu, technik geodeta, technik… rozwiń »

IMG_7473m

25-lecie Wielkopolskiej Izby Rolniczej

W niedzielę, 20 czerwca, na Placu Świętego Wojciecha Wielkopolska Izba Rolnicza świętowała25-lecie działalności oraz 125-lecie funkcjonowania Izb Rolniczych na ziemiach polskich. W związku z tym do Gniezna przybyły delegacje wspomnianych… rozwiń »

smart

Współpraca WIR i ZSPU

  We wtorek, 25 maja 2021r, w Centrum Kultury „Scena To dziwna”, w obecności Starosty Gnieźnieńskiego Pana Piotra Gruszczyńskiego dyrektor ZSPU, Pan Dariusz Banicki, podpisał porozumienie o współpracy pomiędzy Zespołem… rozwiń »

tarcza_2021m

Tytuł „Brązowa Szkoła”

  Z wielką radością i dumą informujemy, że nasza szkoła znalazła się na liście 500 najlepszych techników w Polsce. Fundacja Edukacyjna PERSPEKTYWY opublikowała ranking polskich liceów i techników. Technikum w… rozwiń »

dyplomrazemnaswieta2021

Akcja MEN #Razem na Święta

Już po raz trzeci nasza szkoła wzięła udział w inicjatywie #Razem na Święta, by nieść pomoc i radość oraz budować więzi międzypokoleniowe.  W tej edycji uczniowie, członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu,… rozwiń »

razemnaswietagrafika_m

Akcja MEN #Razem na Święta

Nasza Szkoła po raz trzeci bierze udział w inicjatywie #Razem na Święta, by nieść pomocy i radość oraz budować więzi międzypokoleniowe.  W poprzednich latach kolędowaliśmy w DPSie i Stowarzyszeniu MAKI w Gnieźnie… rozwiń »

smart

Dzień Patrona

W przeddzień 54 rocznicy śmierci Stanisława Mikołajczyka, która przypada na 13 grudnia, uczciliśmy pamięć Patrona naszej Szkoły. Do południa, przedstawiciele Zespołu Szkół Przyrodniczo – Usługowych wraz z działaczami Towarzystwa im…. rozwiń »