IMG_7500m

Dzień Architekta Krajobrazu

Z inicjatywy nauczycieli przedmiotów zawodowych architektury krajobrazu Joanny Prawniczak oraz Ewy Helik dnia 16.11.2018 zorganizowano Dzień Architekta Krajobrazu. Celem uroczystości była popularyzacja kierunku architektura krajobrazu w szkole i w środowisku,… rozwiń »

IMG_4296m

Zbierania przyborów szkolnych

Zakończyła się akcja zbierania przyborów szkolnych dla uczniów ze szkoły w Strzelczyskach na Ukrainie. Za okazane serce, bezinteresowność i zrozumienie składam wszystkim serdeczne podziękowania. Szczególnie kieruję je do wychowawców i… rozwiń »

IMG_7451m

Dla  Niepodległej 

Dnia 9 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbyła się uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas: , 3TH i… rozwiń »

20181105_095511m

Z WIZYTĄ W HOTELU IBIS STYLES

To już właściwie tradycja naszej szkoły, że klasa pierwsza technikum hotelarskiego od początku swojej edukacji odwiedza różne hotele. Celem tych wizyt jest zapoznanie uczniów z wyglądem, organizacją, funkcjonowaniem oraz formą… rozwiń »

IMG_0123m

Warsztaty kulinarne

W dniu 26 października 2018 roku dla uczniów 3 klasy  Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych zostały zorganizowane warsztaty kulinarne. Zajęcia prowadził szef kuchni Łukasz Dura, Catering – „U leniwej Danuty”…. rozwiń »

IMG_0043m

Młodzież Dla Niepodległej 

W piątek 19 października młodzież z klasy 3TZB, pomagała w obsłudze gości zaproszonych i młodzieży z rożnych szkół podczas spektaklu „Młodzież dla Niepodległej”,częstując gorącą grochówką. 

IMG_0387m

Udany wypad do Gdańska

W piątek 19 października wybraliśmy się z klasami hotelarskimi do Gdańska do hotelu „Hilton”, gdzie zostaliśmy przyjęci po królewsku. Marka Hilton jest najbardziej rozpoznawalną marką w branży hotelarskiej, kojarzoną z… rozwiń »

17m

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W ZSP NR 1

Dnia 15 października 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Po krótkim wprowadzeniu, które zaprezentowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, i… rozwiń »