Upragniona Hiszpania!!!

Włodzimierz Kaszyński   21 września 2021   Możliwość komentowania Upragniona Hiszpania!!! została wyłączona

14 września pięćdziesięciu uczniów Zespołu Szkół Przyrodniczo- Usługowych im. Stanisława Mikołajczyka wraz z opiekunami wyruszyło na podbój Hiszpanii. Przez kolejne trzy tygodnie młodzież w zawodzie: technik architektury krajobrazu, technik geodeta, technik organizacji turystyki, technik hotelarstwa i technik żywienia i usług gastronomicznych doskonalić będzie swoje umiejętności zawodowe, językowe i społeczne. Wyjazd ten został współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+, Akcja: Mobilność edukacyjna, Mobilność osób uczących się i pracowników, Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego.   

 

autokar

lotnisko