Tytuł „Brązowa Szkoła”

Włodzimierz Kaszyński   31 stycznia 2021   Możliwość komentowania Tytuł „Brązowa Szkoła” została wyłączona
 

Z wielką radością i dumą informujemy, że nasza szkoła znalazła się na liście 500 najlepszych techników w Polsce. Fundacja Edukacyjna PERSPEKTYWY opublikowała ranking polskich liceów i techników. Technikum w ZSPU znalazło się na 42 miejscu w Wielkopolsce i 496 miejscu w skali całego kraju. Tym samym uzyskaliśmy tytuł „Brązowa Szkoła”. Technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.

To niesamowite wyróżnienie potwierdza, że proces kształcenia w naszej szkole przebiega bardzo dobrze, a praca ta przekłada się na wysokie umiejętności naszych uczniów, którzy osiągają wysokie wyniki na egzaminach i odnoszą sukcesy w licznych konkursach i olimpiadach.

Nie zamierzamy spocząć na laurach – chcemy piąć się w górę.

Szczegóły rankingu:

https://2021.technika.perspektywy.pl/rankings

tarcza_2021