Konkurs fotograficzny  „Odkrywaj walory przyrodnicze powiatu”

Włodzimierz Kaszyński   15 grudnia 2020   Możliwość komentowania Konkurs fotograficzny  „Odkrywaj walory przyrodnicze powiatu” została wyłączona

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym  ,,Odkrywaj walory przyrodnicze powiatu” organizowany przez Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego otrzymała Laura Zdrojewska z kl.2 Op. Konkurs zorganizowano w ramach przedsięwzięcia dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu  ”Z ekologią żyj w zgodzie i pomagaj przyrodzie”. Celem konkursu było udokumentowanie piękna przyrody, miejsc cennych przyrodniczo, znajdujących się na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego. Ocenie podlegały: zgodność z celami konkursu, pomysłowość, innowacyjność, oryginalność, walory techniczne i poziom estetyczny.

Laurze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

fot2 fot1