Młody Mechanik na Medal 2020 – finał krajowy

Włodzimierz Kaszyński   23 września 2020   Możliwość komentowania Młody Mechanik na Medal 2020 – finał krajowy została wyłączona

W piątek 18/09/2020 w Poznaniu odbył się Finał Młodego Mechanika na Medal edycja 2020. Do ścisłego finału awansowało 10 uczniów z całego kraju. W stawce było 2 naszych uczniów : Mateusz Derda z klasy 4 TMRiA  i Sławomir Łukomski z klasy 3 TMRiA. Konkurs był podzielony na część teoretyczną i praktyczną. Suma punktów z obu części składała się na wynik ostateczny. Wyniki znów sprawiły nam radość : na 3 miejscu znalazł się Sławomir Łukomski z klasy 3 TMRiA, tym samym Sławek zapewnił sobie awans do przygotowań przed kolejną edycją EuroSkills.

Mamy nadzieję, że pójdzie w ślady swojego starszego kolegi Marka Wiącka i trzymamy kciuki.

 

Młody mechanik na medal

Młody mechanik na medal (4) Młody mechanik na medal (2)