Finał Mistrzostw Mechaników Maszyn Rolniczych

Włodzimierz Kaszyński   23 września 2020   Możliwość komentowania Finał Mistrzostw Mechaników Maszyn Rolniczych została wyłączona

W dniu 15/09/2020 odbył się krajowy Finał Mistrzostw Mechaników Maszyn Rolniczych. W eliminacjach rozpoczętych w styczniu 2020 roku wystartowało 2900 uczniów z różnych szkół w Polsce. Do ścisłego finału dotarły 22 dwuosobowe zespoły w tym nasz zespół w składzie: Marek Wiącek i Radosław Strzyżewski z klasy 4 TMRiA. Finał odbywał się on-line z powodu pandemii. Uczniowie z racji tego, że są już absolwentami naszej szkoły pojawili się ponownie w budynku na Skiereszewie i na zainstalowanym w klasie połączeniu internetowym dzielnie , przez 3 godziny walczyli z zadaniami.

W ostatecznym rozrachunku uzyskali wspaniały drugi wynik.

Wyniki :

  1. Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance
  2. Zespół Szkół Przyrodniczo- Usługowych w Gnieźnie
  3. Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie