„Ciekawe zjawiska pogodowe” 

Włodzimierz Kaszyński   1 lipca 2020   Możliwość komentowania „Ciekawe zjawiska pogodowe”  została wyłączona

Epidemia koronawirusa spowodowała rozciągnięcie w czasie konkursu fotograficznego „Ciekawe zjawiska pogodowe” ogłoszonego przez Koło Miłośników Geografii w Gnieźnie.

Celem konkursu było wyrabianie u uczestników wrażliwości na piękno przyrody, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień w dziedzinie fotografii, wrażliwości artystycznej oraz nawyków aktywnego spędzania czasu wolnego. Zadaniem uczestników było artystyczne ujęcie za pomocą fotografii ciekawych zjawisk pogodowych. Autorzy prac znakomicie się z tego zadania wywiązali, a prace które wykonali okazały się bardzo interesujące i kreatywne. Naszą szkołę reprezentowały Karolina Kozłowska i Magdalena Muniga, która otrzymała wyróżnienie.

Polish_20191121_123434080