SUPERMATEMATYK

Włodzimierz Kaszyński   28 lutego 2020   Możliwość komentowania SUPERMATEMATYK została wyłączona

Dnia 21 lutego 2020 r. sześcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w finale powiatowym, i jednocześnie półfinale wojewódzkim, Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego SUPERMATEMATYK. Konkurs odbył się w Zespole Szkół Technicznych w Gnieźnie. Uczniowie rozwiązywali 25 zadań testowych oraz 2 zadania otwarte w czasie 120 minut. Finaliści  zostali wyłonieni w poprzednim etapie konkursu. Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Koitka kl. 1GŻg, Wiktoria Guzik kl. 1Ag, Gaspar Kurkowski kl. 1GHp, Jakub Filipiak kl. 1GHp, Daniel Kowalski 2THA oraz Damian Owczarzak kl. 2BS. Uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie życząc  dobrych wyników.

SDC12044