Uwaga Laureat ! Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020

Marcin Święciochowski   28 stycznia 2020   Możliwość komentowania Uwaga Laureat ! Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020 została wyłączona

W dniu 20 stycznia 2020 r. w Poznaniu, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego  zostały wręczone nagrody laureatom konkursu „Matematyczny kalendarz Adwentowy”, który był jednym z elementów projektu o nazwie „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020”. Zadania konkursowe układali pracownicy naukowi  Wydziału Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu  we współpracy z  Polskim Towarzystwem  Matematycznym.

Do konkursu przystąpiło prawie 900 uczniów z województwa wielkopolskiego. Wyłoniono 20 laureatów, jednym z nich jest uczeń Zespołu Szkół Przyrodniczo Usługowych w Gnieźnie – Marek Wiącek z kl. IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, który zajął 11 miejsce. GRATULACJE!!!

 

cyfrowa wielkopolska 2020 2 cyfrowa wielkopolska 2020 1