VII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Turystyce

Marcin Święciochowski   16 stycznia 2020   Możliwość komentowania VII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Turystyce została wyłączona

W dniu 8.01.2020 roku w nasi uczniowie Aleksandra Szymarek i Marcin Zbiranek z klasy 2TO uczestniczyli w etapie okręgowym VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Turystyce, który odbył się w Zespole Szkół Handlowych w Poznaniu przy ul. Śniadeckich 54/58.  Tegoroczne hasło przewodnie to „Turystyka filmowa i literacka”. Ideą Olimpiady jest zmotywowanie uczestników do odkrywania i docierania w określone miejsca związane w różnorodny sposób z dziełami literackimi i filmowymi oraz z ich twórcami. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie przejdą do etapu centralnego, który odbędzie się w dniach  1 – 4 kwietnia 2020 r.

Opiekunem uczniów była Pani Małgorzata Kaszyńska.

 

 

IMG_20200108_115525