Wycieczka – Hilton Hotel Gdańsk

Włodzimierz Kaszyński   26 października 2019   Możliwość komentowania Wycieczka – Hilton Hotel Gdańsk została wyłączona

W  dniu 21 października 2019 r. uczniowie klas pierwszych technikum hotelarstwa zwiedzili po raz pierwszy pięciogwiazdkowy hotel , który usytuowany jest nad Motławą z widokiem na piętnastowieczny Żuraw – najsłynniejszy symbol Gdańska. Malowniczo położony w sercu Starego Miasta  hotel oferuje swym wyjątkowym gościom 150 komfortowych pokoi i apartamentów, nowoczesne sale konferencyjne oraz położony na najwyższej kondygnacji budynku kompleks Wellness z unikatowym letnim tarasem Urban Beach. Mogliśmy chociaż przez chwilę pobyć w świecie wyjątkowej hiltonoskiej gościnności. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu i z pewnością możemy Hilton Hotel Gdańsk polecić wszystkim zainteresowanym. Będąc w Gdańsku skorzystaliśmy też z możliwości odwiedzenia Europejskiego Centrum Solidarności, w którym uczniowie odkrywali tajemnice historii Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”.

 

IMG_0919 IMG_0922 IMG_0925 IMG_0928 IMG_0934 IMG_0935 IMG_0937  IMG_0941 MTZO5330