Wyjazd młodzieży na Polagrę do Poznania

Marcin Święciochowski   10 października 2019   Możliwość komentowania Wyjazd młodzieży na Polagrę do Poznania została wyłączona

1 października br. młodzież z klas pierwszych, drugiej i trzeciej o profilu gastronomicznym uczestniczyła w Polagrze odbywającej się na terenie Targów Poznańskich. Największą atrakcją był finał turnieju „Kulinarny Puchar Polski”, podczas którego młodzież mogła podpatrzeć pracę kucharzy w czasie zmagań konkursowych. Oprócz wyżej wspomnianego konkursu można było dokonać oceny konsumenckiej i spróbować różnych kaw, pysznych surówek warzywnych z sosami, zaznajomić się ze sprzętem i maszynami wykorzystywanymi w przetwórstwie żywności a także obejrzeć zastawę stołową potrzebną do ekspedycji potraw.

IMG_6171 IMG_6172 IMG_6174 IMG_6175