Agroshow Bednary 2019

Marcin Święciochowski   30 września 2019   Możliwość komentowania Agroshow Bednary 2019 została wyłączona

W piątek, 20 września 2019r. grupa uczniów  z naszej szkoły, po raz kolejny, wzięła udział  w jednej z największych imprez rolniczych w Europie- Agroshow 2019. Ponad wystawców prezentowało swoje produkty. Uczniowie mieli okazję zapoznać się nowinkami technicznymi dotyczącymi mechanizacji rolnictwa, produkcji roślinnej , czy zwierzęcej. Dwoje naszych uczniów wzięło również udział w konkursie „ Młody mechanik na medal”. Marek Wiącek z kl. IV TM zajął III miejsce, natomiast Radosław Strzyżewski, kl. IV TM zajął IV miejsce. Tym samym, zdobywca III miejsca zakwalifikował się do międzynarodowego etapu Konkursu Umiejętności Zawodowych Euroskills 2020, który odbędzie się przyszłym roku, w Graz, w Austrii.

Uczniowie naszej szkoły, podczas trwania targów,  wzięli również udział w konkursie „ BHP w rolnictwie”, organizowanym przez  Państwową Inspekcję Pracy. W tej rywalizacji uczeń klasy II TR Karol Wilczewski  zajął 2 miejsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

foto agroshow