KONKURS NA LOGO FIRMY rozstrzygnięty!

admin   21 czerwca 2019   Możliwość komentowania KONKURS NA LOGO FIRMY rozstrzygnięty! została wyłączona

Pomimo opóźnienia udało się rozstrzygnąć drugą edycję szkolnego konkursu na LOGO firmy. Tym razem oferta została skierowana do szerszego grona uczniów (w poprzedniej edycji tylko do uczniów klas w zawodzie technik hotelarstwa).

Celem przeprowadzenia konkursu było propagowanie wiedzy dotyczącej   budowy, funkcji, prawidłowego stosowania oraz znaczenia MARKI w prowadzeniu działalności gospodarczej. Ważne było również rozwijanie i doskonalenie umiejętności manualnych, których znaczenie maleje. Obecnie wiele zadań wykonuje się za pomocą różnych urządzenia (np. komputer). A przecież trudno wyobrazić sobie nasze życie bez ,,ręcznego” wykonywania pewnych czynności.

Przy ocenie oprócz poprawności, staranności, użytej techniki wzięto pod uwagę również pomysł i wkład pracy uczestników. Poziom prac był bardzo wyrównany i prawie wszystkie prace spełniły założone wymagania. Stąd trudne było wytypowanie zwycięzców.

Najlepsze prace wykonali:

  1. Ewa Kopecka  klasa 1THA
  2. Olgierd Gładziszewski  klasa 1TMR
  3. Oliwia Głowska  klasa 3TH

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a pozostałym osobom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Prace będą zaprezentowane w nowym roku szkolnym.

20190612_102313

 

                                                                       Opiekun konkursu – Irena Hązła