Witaj wiosno! Turniej Wiosenny

admin   3 kwietnia 2019   Możliwość komentowania Witaj wiosno! Turniej Wiosenny została wyłączona

W dniu 21 marca 2019 r. Samorząd Uczniowski ZSP 1 zaprosił wszystkich uczniów do wspólnego świętowania Pierwszego Dnia Wiosny. Celem działań samorządu było zorganizowanie uczniom zajęć innych niż zajęcia dydaktyczne, zmotywowanie uczniów do spędzenia tego dnia w szkole, zaproponowanie zdrowej rywalizacja w zespołach, aktywne i twórcze spędzenie dnia wagarowicza oraz integracja uczniów w zespole klasowym, z nauczycielami oraz ze społecznością szkolną. Członkowie SU przygotowali konkurencje dla klas w ramach Turnieju Wiosennego. Uczniowie stanęli w szranki w konkurencjach sportowych na hali sportowej, sprawdzili swoją wiedzę na temat wiosny rozwiązując quiz wiosenny, wykonali plakat zatytułowany „Witaj wiosno!” oraz zaprezentowali swoje taneczno- zumbowe umiejętności podczas krótkich warsztatów na świeżym powietrzu prowadzonych przez profesjonalnego instruktora zumby p. Beatę Kaczmarek. Po zakończeniu wszystkich konkurencji podsumowano wyniki i wyłoniono zwycięzców: I miejsce - klasa I TG ,II miejsce - klasa I TMR, III miejsce - klasa II TŻ. Członkowie SU przekazali vouchery zwalniające z odpowiedzi ustnej i niezapowiedzianych kartkówek na ręce przewodniczących zwycięskich drużyn klasowy.
Dziękujemy klasom za aktywne zaangażowanie i wspólna zabawę.

 

1 3 4 8

10 11 1213