Ferie z projektowaniem ogrodów

admin   15 stycznia 2019   Możliwość komentowania Ferie z projektowaniem ogrodów została wyłączona

Z ciekawą propozycją zajęć z projektowania terenów zielonych wyszli nauczyciele kierunku architektura krajobrazu. Spotkania odbyły się w specjalistycznej pracowni Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie. Celem dwudniowych warsztatów skierowanych do uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej było zapoznanie się ze sztuką projektowania i aranżacji terenów zieleni. Uczniowie mieli okazję pracować na profesjonalnym programie dla architektów krajobrazu Gardenphilia DESINGER 2 tworząc indywidualne projekty pod okiem nauczycieli architektury krajobrazu: Joanny Prawniczak i Ewy Helik.. Wszyscy uczestnicy zadowoleni są z takiej alternatywy spędzenia wolnego czasu, o czym świadczą ich wypowiedzi:

Jakub Klimek SP Łubowo: „Na udział w warsztatach namówił mnie starszy brat, uczeń ZSP nr1. Podoba mi się projektowanie i chciałbym to kontynuować.”

Maryna Kuszak SP nr 7 w Gnieźnie: „Interesuje mnie projektowanie, a warsztaty mnie w tym utwierdziły. Bardzo podoba mi się program, który daje możliwości wizualizacji 3D projektowanych elementów.”

Paulina Kabacińska SP nr 7 w Gnieźnie: „Bardzo podobają mi się zajęcia, myślę, że mogę kontynuować to w przyszłości.”