TNT Theatre Britain: „Pygmalion” – spektakl w języku angielskim

admin   11 października 2018   Możliwość komentowania TNT Theatre Britain: „Pygmalion” – spektakl w języku angielskim została wyłączona

9 października 2018r. 17-osobowa grupa uczniów naszej szkoły  miała niepowtarzalną okazję obejrzenia w języku angielskim spektaklu „Pygmalion” opartego na podstawach słynnego dramatu George’a Bernarda Shawa. Sztukę zaprezentowali angielscy aktorzy  objazdowej grupy teatralnej TNT Theatre  Britain w reżyserii Paul Stebbings’a na deskach poznańskiego teatru „Apollo” .Nasi uczniowie byli pod wrażeniem doskonałej gry aktorskiej oraz przystępnej inscenizacji z nutą angielskiego humoru. Na pozytywny odbiór sztuki miała również wpływ  interaktywna forma przedstawienia. W opinii uczniów kontakt z ‘native speakers”- aktorami ,którzy na co dzień pracują na deskach angielskich teatrów, to świetny sposób na urozmaicenie lekcji języka angielskiego.

 Mamy nadzieję, że to nie ostatnie takie doświadczenie!

Organizatorkami tegorocznego wyjazdu były p. Justyna Rzymyszkiewicz i p. Agnieszka Ostrowska.