Energia Kobiet

admin   18 maja 2018   Możliwość komentowania Energia Kobiet została wyłączona

 

Aby uczcić 100 rocznicę uzyskania przez Polki praw wyborczych, 26 kwietnia br. w auli GSW Milenium odbyło się spotkanie dla młodzieży z gnieźnieńskich szkół zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 6, Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną oraz GSW Milenium. Celem spotkania pod hasłem Energia kobiet było uświadomienie młodym ludziom, że każdy z nas, niezależnie od płci ma swoje prawa, z których powinien korzystać i je szanować. W pierwszej części spotkania Kamila Kasprzak i Paweł Bartkowiak z Krytyki Politycznej przybliżyli młodzieży historię kobiet walczących o swoje prawa, a następnie zaproszone panie Gabriela Giszczyńska-Marciniak, Renata Szwacińska-Rurek z Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk” w Gnieźnie oraz Karolina Koszela, trenerka personalna, instruktorka i strongwoman rozmawiały o kobietach w XXI wieku. 
W drugiej części odbyły się warsztaty z samoobrony prowadzone przez Klaudię, Aleksandrę i Sebastiana z Akademii Karate Tradycyjnego „Samuraj” w Gnieźnie.

W spotkaniu uczestniczyły uczennice klas 2tg Karolina Kozłowska i Magdalena Muniga oraz 3th Jagoda Michalak i Julia Grzyb.

IMG_4854 IMG_4896