Wycieczka do Hotelu IBB Andersia i Blow Up Hall 5050

admin   11 maja 2018   Możliwość komentowania Wycieczka do Hotelu IBB Andersia i Blow Up Hall 5050 została wyłączona

W dniu 26 kwietnia br. uczniowie klasy I technikum hotelarstwa mieli okazję zobaczyć dwa luksusowe hotele w Poznaniu. Pierwszy odwiedzany to czterogwiazdkowy hotel IBB Andersia należący do hiszpańskiej firmy mającej hotele w całej Europie. To nowoczesny hotel biznesowy w ścisłym centrum Poznania. Oferuje komfortowy wypoczynek w eleganckich pokojach i apartamentach, relaks w SPA, wykwintną restaurację i rozbudowane wielofunkcyjne Centrum Konferencyjne. Drugi Hotel to dzieło sztuki w centrum Poznania. Blow Up Hall 5050 jest interaktywnym dziełem sztuki, mieszczącym obok hotelu także restaurację i bar. Łączy innowacyjne technologie z luksusem w formie osobistego eksperymentu artystycznego. Hotel nie ma recepcji, a pokoje nie mają numerów. Zamiast klucza goście otrzymują iPhone’a, który umożliwia odnalezienie pokoju i jego otwarcie .Dodatkowo wyposażone w informacje o Blow Up Hall , Starym Browarze i wydarzeniach kulturalnych Poznania iPhon’y pełnią rolę wirtualnego Concierge obiektu, a ze swoimi gośćmi swobodnie wnikają w tkankę miejską. Uczniowie byli zachwyceni zarówno Hotelem IBB Andersia jak i Blow Up Hall 5050. Mieli okazję zapoznać się z potencjalnymi miejscami praktyk zawodowych.

IMG_0082 IMG_0086 IMG_0094 IMG_0096

IMG_0093 IMG_0100