Warsztaty kulinarne

admin   19 kwietnia 2018   Możliwość komentowania Warsztaty kulinarne została wyłączona

We wtorek 17.04.2018 odbyło się kolejne spotkanie  kulinarne dla  uczniów  Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Gnieźnie. Goście  odwiedzają  naszą pracownię gastronomiczną raz w miesiącu uczestnicząc w zajęciach. Pod okiem nauczycieli przedmiotów zawodowych p. M. Nitki, p. P. Pudelewicz , p. A. Zawadzkiej i p. M. Olejniczak  oraz  w towarzystwie uczniów klas 2TŻB, 2TŻA, 3TŻ,uczniowie mieli   możliwość  zaobserwowania etapów sporządzania potraw  z mięs smażonych, wyrobów z ciast drożdżowych, kruchych. Uczniowie Technikum chętnie przekazywali kolegom swoją wiedzę zawodową  i  umiejętności praktyczne.

IMG_1226 IMG_1231 IMG_1232 IMG_1236 IMG_1241