Konkurs plastyczny „Wiosna w ogrodzie”

admin   13 kwietnia 2018   Możliwość komentowania Konkurs plastyczny „Wiosna w ogrodzie” została wyłączona

 

W marcu br. technikum architektury krajobrazu w ZSP nr 1 im. St. Mikołajczyka w Gnieźnie zorganizowało konkurs plastyczny pt. „Wiosna w ogrodzie”, którego celem było zwrócenie uwagi na otaczającą nas przyrodę, jej zmienność i malowniczość. Konkurs skierowany był do uczniów gimnazjów. Do konkursu zgłoszono 31 prac uczniów z Gniezna, Powidza, Orchowa, Żydowa, Niechanowa i Łubowa. Prace oceniała komisja konkursowa w składzie: p. Iwona Ratajczak – Dyrektor ZSP nr 1 w Gnieźnie, p. Jerzy Berlik – Wicestarosta Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, p. Agnieszka Gągalska – firma „Iglak”, p. Agnieszka Januszewska – Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii  w Gnieźnie, p. Wioletta Melcer – WIR w Gnieźnie, p. Zbigniew Stajkowski – WIR, p. Marek Drankiewicz – Kółko Rolnicze Fałkowo. Każdy z członków jury mógł przyznać punkty pięciu wybranym przez siebie rysunkom. Po podliczeniu punktów przyznanych przez jury wśród laureatów znaleźli się:

 I  miejsce- Anastazja Filipek, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gnieźnie – 23 punkty

 II miejsce- Marta Szymańska, Szkoła Podstawowa w Żydowie- 22 punkty

III miejsce –  Katarzyna Kosiak, Gimnazjum w Orchowie – 12 punktów

Wyróżnienie: Weronika Nowak, Szkoła Podstawowa w Żydowie -10 punktów

Patronat nad   konkursem   sprawowało Starostwo Powiatowe w Gnieźnie reprezentowane   przez  p. Jerzego Berlika oraz  Wielkopolska Izba Rolnicza, której przedstawicielem był p. Zbigniew Stajkowski.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 7 kwietnia br. podczas Drzwi Otwartych w ZSP nr 1 w Gnieźnie.

IMG_7023 IMG_7029 IMG_7033