Dzień Hotelarza

admin   13 kwietnia 2018   Możliwość komentowania Dzień Hotelarza została wyłączona

W dniu 6 kwietnia br. Julia Grzyb z kl. III TH reprezentowała naszą szkołę w Dniu Hotelarza, który odbył się w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu. Atmosfera była bardzo przyjazna. Konkurs miał formę quizu, co okazało się lepszym pomysłem od sztywnej rywalizacji. Pytania nie były zbyt trudne, obejmowały w większości zakres wiedzy zdobytej podczas lekcji
Jednym z zadań było poprawne nazwanie zabytku widocznego na fotografii oraz określenie jego położenia. W innej rundzie trzeba było nazwać przyrządy używane w hotelu przez np.hausekeeping, pracowników kuchni.
Ostatecznie Julia zdobyła czwarte miejsce dzięki temu wygrała vouchery o różnej wartości do wykorzystania w restauracjach i cukierni w hotelach m.in. Novotelu w Poznaniu . Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek. Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tym konkursie, bo było naprawdę ciekawie. Zapewne powtórzymy to w następnym roku.

IMG_0055 IMG_0056 IMG_0058 IMG_0059