„Poznaj swoje prawa w pracy”

admin   12 marca 2018   Możliwość komentowania  „Poznaj swoje prawa w pracy” została wyłączona

Dnia 1 marca 2018r. w Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu  odbył się  etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”, organizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice Magdalena Stachowiak z klasy 4 technikum architektury krajobrazu i Monika Kleinke z klasy 4 technikum geodezyjnego. Opiekunem uczniów była Pani Małgorzata Kaszyńska. Zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z pytań otwartych i zamkniętych z zakresu prawa pracy, bezpieczeństwa pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej. Wręczając nagrody Pani Stanisława Ziółkowska, okręgowy inspektor pracy w Poznaniu  zwróciła uwagę na niezwykle wysoki i wyrównany poziom prezentowany przez uczestników.

pip