Cicha noc, święta noc– koncert kolęd

admin   24 stycznia 2018   Możliwość komentowania Cicha noc, święta noc– koncert kolęd została wyłączona

Dnia 22 grudnia 2017 roku  w naszej szkole odbył się koncert kolęd. Każda klasa zaprezentowała śpiewająco wcześniej wylosowaną kolędę szkolnemu jury w składzie pani wicedyrektor Renata Stachowiak, pani Małgorzata Kaszyńska, nauczyciele Monika Kasprzyk,  Beata Kaczmarek , ks. Krystian Krysiak, ks.  Przemysław Malawy oraz p. Andrzej Święciechowski. O godzinie 10:30 w auli zaprezentowało się najlepsze osiem klas.

W konkursie kolęd bezkonkurencyjna okazała się   klasa II TG  , która pod kierunkiem wychowawczyni p. Barbary Kupidury wykonała kolędę W  żłobie leży wprowadzając nas w świąteczny nastrój.

Kolędującym uczniom towarzyszył chór pod kierunkiem p. Beaty Kaczmarek

IMG_6783 IMG_6785 IMG_6788 IMG_6793 IMG_6797 IMG_6799