Stowarzyszenia „Maki”

admin   24 stycznia 2018   Możliwość komentowania Stowarzyszenia „Maki” została wyłączona

Uczniowie klasy 2TG postanowili odejść od tradycji robienia prezentów sobie nawzajem i w tym szczególnym okresie zdecydowali się zrobić coś dobrego dla tych, którzy bardziej ich potrzebują. Pierwszy prezent w postaci karmy i smyczy przekazali na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gnieźnie. Dodatkowo porzuconym psom poświęcili kilka godzin zabierając je na długi spacer. Kolejną niespodzianką było odwiedzenie stowarzyszenia ‚Maki’. Podopiecznym  tego stowarzyszenia  podarowano gry i filmy. Prezenty sprawiły osobom niepełnosprawnym wielką radość. Również z nimi przyszli geodeci spędzili aktywnie czas grając i rozmawiając.

Zachęcamy, by w przyszłych latach również inne klasy dołączyły się do tej inicjatywy. Wdzięczność na twarzach i pyszczkach zdecydowanie była lepszym prezentem, niż zestaw kosmetyków z supermarketu 😉

W ramach akcji ‚Szlachetna paczka’ grupa chłopców pomalowała ściany w pokoju starszej pani. Naprawdę warto pomagać.

1 2 4 5