KONKURS NA LOGO HOTELU  rozstrzygnięty !

admin   24 stycznia 2018   Możliwość komentowania KONKURS NA LOGO HOTELU  rozstrzygnięty ! została wyłączona

W grudniu został ogłoszony szkolny konkurs na logo hotelu. Konkurs  adresowany był do uczniów technikum hotelarskiego. Celem przeprowadzenia konkursu było propagowanie wiedzy dotyczącej budowy, funkcji, prawidłowego stosowania oraz znaczenia MARKI w prowadzeniu działalności gospodarczej. Nie bez znaczenia były również umiejętności plastyczne wykonawców, choć zaznaczyć należy, że mniejsze zdolności w tym zakresie nie dyskwalifikowały uczestników. Przy ocenie oprócz poprawności, staranności, użytej techniki wzięto pod uwagę również wkład pracy i zaangażowanie uczestników.

Jury konkursu (w składzie: Irena Hązła i Aneta Michalak) wyłoniło 3 najlepsze prace:

  1. Zuzanna Bujanowska   klasa 1TH
  2. Martyna Szambelan  klasa 3TH
  3. Weronika Nowaczyk  klasa 2TH

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a pozostałym osobom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawionych prac !

 20180122_133218