Konkurs plastyczno – językowy na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku niemieckim i angielskim rozstrzygnięty!

admin   9 stycznia 2018   Możliwość komentowania Konkurs plastyczno – językowy na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku niemieckim i angielskim rozstrzygnięty! została wyłączona

Szkolny konkurs plastyczno – językowy na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku niemieckim i angielskim, ogłoszony w listopadzie 2017 roku z inicjatywy pani Małgorzaty Młodzikowskiej we współpracy z panią Karoliną Szafrańską,a trwający do grudnia rozstrzygnięty. Celem konkursu było; kultywowanie zwyczaju pisania tradycyjnych kartek, doskonalenie przy tym umiejętności pisania w języku obcym i rozwijanie uzdolnień plastycznych.

Jury konkursowe, biorąc pod uwagę przy ocenianiu wykonania ciekawej kartki świątecznej, m.in. zgodność z tematem, poprawność językową życzeń, oryginalność  i  stopień trudności zastosowanych technik, staranność wykonania, pomysłowość formy, wytypowało 3 finalistów. Należą do nich:

1 miejsce

  • Sandra Marwitz 2 TŻ B

2 miejsce

  • Magdalena Pietryga 2 TA

3 miejsce

  • Klaudia Krzyżańska 1 TAK

Dziękujemy za zainteresowanie udziałem w konkursie i wiele pięknych kartek świątecznych, które zostały  umieszczone na tablicy w szkolnym korytarzu do obejrzenia  i podziwiania przez innych. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni ocenami z języka angielskiego lub niemieckiego.

Trzem zwyciężczyniom, które otrzymały upominki i dyplomy, serdecznie gratulujemy!!!!

 

IMG_6760 IMG_6761 IMG_6762 IMG_6763