W nagrodę do Trójmiasta

admin   9 października 2017   Możliwość komentowania W nagrodę do Trójmiasta została wyłączona

W ramach podziękowań dla młodzieży pracującej przy obsłudze Wojewódzko-Archidiecezjalnych Wielkopolskich Dożynek Gniezno 2017, Wielkopolska Izba Rolnicza zasponsorowała wyjazd na wycieczkę do Trójmiasta. W blasku październikowego słońca uczniowie podziwiali m.in. Długie Pobrzeże, Żuraw, Bazylikę Mariacką, Muzeum Poczty Polskiej, Długi Targ z fontanną Neptuna oraz Westerplatte. Relaksu dostarczył spacer po sopockim „Monciaku” i molo, które jest najdłuższym drewnianym molo w Europie oraz gdyńskim Skwerze Kościuszki, gdzie cumowały jednostki pływające: ORP Błyskawica, Dar Pomorza i Dar Młodzieży. Młodzież miała również okazję poznać tajemnice morskich głębin, m.in. ryby, płazy, gady z Afryki, Ameryki Północnej i północnej Europy, które w pięknie prezentowały się w Gdyńskim Akwarium.