„Dolina Charlotty”

admin   9 października 2017   Możliwość komentowania „Dolina Charlotty” została wyłączona

W piątek, 29 wrzesnia, uczniowie klasy III TH i IV TH wraz z opiekunami, uczestniczyli w wycieczce rozwijającej kompetencje zawodowe do hotelu „Dolina Charlotty” w miejscowości Strzelinko, koło Ustki. Młodzież miała okazję zapoznać się ze specyfiką pracy w hotelu, zobaczyć jednostkę mieszkalną, salę konferencyjną, lobby, basen, siłownię, salę zabaw dla dzieci oraz hotelowe SPA. Atrakcją hotelu są apartamenty na drzewach, oraz apartament na wodzie zwany ,,Rybaczówką”. Poza tym w holelu znajduje się, stajnia,  ZOO oraz fokarium,gdzie odbywa się trening fok otwarty dla gości hotelowych. Hotel urzekł spokojem oraz malowiczym położeniem. Po zawiedzaniu ośrodka uczestnicy wyjazdu udali si do Ustki, skąd po posiłku i spacerze po plaży , udali się do Gniezna.

Organizatorem wycieczki była pani Alina Jakubowicz.