PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY ……..

admin   4 października 2017   Możliwość komentowania PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY …….. została wyłączona

W piątek, 15 września odbyło się spotkanie integracyjne uczniów klas pierwszych naszej szkoły. Uczniowie z opiekunami i starszymi kolegami  wyjechali do wiaty edukacyjnej „Gajówka” znajdującej się na terenie Nadleśnictwa Gniezno.  Tego dnia Samorząd Uczniowski przygotował dla swoich młodszych kolegów otrzęsiny. Celem tej starej jak świat tradycji jest uroczyste przyjęcie w grono uczniów „pierwszaków”.  Z zapałem i dużą dozą humoru uczniowie klas pierwszych przystąpili do różnych konkurencji. Największym wyzwaniem okazało się rozpoznawanie smaków, quiz o szkole i rysowanie portretów swoich wychowawców. Atmosfera była wspaniała, umiliło ją wspólne pieczenie kiełbasek na grillu
 i zabawy sportowe. Wszyscy „pierwszacy” zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, a konkurencje wygrała klasa 1 TM. Spotkanie integracyjne było wspaniałą okazją do bliższego poznania się i integracji uczniów klas pierwszych i nauczycieli.

IMG_6451 IMG_6478 IMG_6524 IMG_6564