Zwycięski powrót z AGRO SHOW

admin   3 października 2017   Możliwość komentowania Zwycięski powrót z AGRO SHOW została wyłączona

W dniach od 22 -25 września odbyła się XIX Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2017 w Bednarach. Nie zabrakło na niej uczniów Technikum Rolniczego i Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Szczególnie udany okazał się wyjazd dla Krzysztofa Kałata, ucznia 3 klasy technikum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Gnieźnie, który zajął II miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Średnich „MŁODY MECHANIK NA MEDAL”. Konkurs podzielony był na 2 etapy. Pierwszy polegał na rozwiązaniu testu z wiedzy dotyczącej mechanizacji rolnictwa, drugi etap to  wykonanie 3 zadań praktycznych. Zwycięzca wywalczył nagrodę finansową zarówno dla siebie jak i dla szkoły. W finałowej dziesiątce  znalazł się również Radosław Kowalczyk, uczeń tej samej klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Obaj panowie przygotowywali się pod okiem pana Dariusza Pietroczuka –  nauczyciela przedmiotów zawodowych.

IMGP5257 (3) IMGP5270 (3)