Author Archives: Włodzimierz Kaszyński

tarcza_2021m

Tytuł „Brązowa Szkoła”

  Z wielką radością i dumą informujemy, że nasza szkoła znalazła się na liście 500 najlepszych techników w Polsce. Fundacja Edukacyjna PERSPEKTYWY opublikowała ranking polskich liceów i techników. Technikum w… rozwiń »

dyplomrazemnaswieta2021

Akcja MEN #Razem na Święta

Już po raz trzeci nasza szkoła wzięła udział w inicjatywie #Razem na Święta, by nieść pomoc i radość oraz budować więzi międzypokoleniowe.  W tej edycji uczniowie, członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu,… rozwiń »

razemnaswietagrafika_m

Akcja MEN #Razem na Święta

Nasza Szkoła po raz trzeci bierze udział w inicjatywie #Razem na Święta, by nieść pomocy i radość oraz budować więzi międzypokoleniowe.  W poprzednich latach kolędowaliśmy w DPSie i Stowarzyszeniu MAKI w Gnieźnie… rozwiń »

smart

Dzień Patrona

W przeddzień 54 rocznicy śmierci Stanisława Mikołajczyka, która przypada na 13 grudnia, uczciliśmy pamięć Patrona naszej Szkoły. Do południa, przedstawiciele Zespołu Szkół Przyrodniczo – Usługowych wraz z działaczami Towarzystwa im…. rozwiń »

Polish_20191121_123434080m

„Ciekawe zjawiska pogodowe” 

Epidemia koronawirusa spowodowała rozciągnięcie w czasie konkursu fotograficznego „Ciekawe zjawiska pogodowe” ogłoszonego przez Koło Miłośników Geografii w Gnieźnie. Celem konkursu było wyrabianie u uczestników wrażliwości na piękno przyrody, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień w dziedzinie… rozwiń »